34. Eesti omavalitsuste talimängud olid edukad

4. märts 2018

3.-4. märtsil 2018 toimusid kõiki Eesti omavalitsusi ühendavad talimängud Viljandis. Lisaks Viljandile, Holstre-Pollile ja Väikesele Munamäele saime meiegi korraldajaina kätt proovida – lauatenniseturniir toimus kahel päeval klubi Leohola 2005 korraldamisel Suure-Jaani Kooli võimlas. Meie sportlasi oli kokku stardis 35 ning igaüks andis valla eest oma parima. Suurimaks õnnestumiseks võib hinnata mäesuusa- ja kabevõistkondade tulemusi, kes mõlemad saavutasid tihedas konkurentsis kõrge 8. koha. Mäesuusatamises hoolitses säravaima tulemuse eest Madis Mutso, kes tuli klassis 40+ pronksmedalile. Ka murdmaasuusatamise tulemusega saab väga rahul olla – kokkuvõttes 12. koht. Suusatamises sai individuaalse pronksmedali naiste 35+ vanuseklassis Katrin Juurak, kes oli võistkonnas  ka kõrge 9. kohaga lõpetanud naiste teatesuusatamises koos Birgit ja Margit Murumägiga. Lauatennise võistkond lõpetas kodusaalis 10. kohaga, eraldi väärib kiitust tubli korraldus Antti Everti eestvedamisel. Malevõistkond lõpetas seekord 18. kohaga, eraldi tänu Jüri Hansenile, kes lisaks mängimisele ka transpordiga aitas. Juhtide võistlusel sai vallavanem Tõnu Aavasalu proovida võimeid digiviktoriinis, robotite kahevõistluses ja orienteerumises, andes samuti olulise panuse koondkokkuvõttes. Üldarvestuses lõppesid esmakordselt valdade ja linnade ühiselt peetud talimängud Põhja-Sakala vallale suurte valdade arvestuses 7. kohaga, koondarvestuseski suutsime mahtuda esikümnesse, lõpetades 9. kohaga. Suur tunnustus meie valla spordirahvale, abiks olnud lapsevanematele ja kaasaelajatele, tänu kellele saame vallana Eesti spordikaardil särada!