35. Tääksi järve jooksu võitis Ülari Kais

14. mai 2018

1. mai õhtul kogunes 174 jooksusõpra Tääksi villaveski juurde, et koos osaleda jooksurajal 35. Tääksi järve jooksul. Kui 1984. a Tääksi järve jooksul oli kokku 16 osalejat, siis see number on viimastel aastatel kõvasti paisunud. Sellel aastal tehti osalejate rekord. Võistlus laabus ladusalt ja igas vanuses jooksjad jätsid rajale endast kõik. Jooksu võitis Ülari Kais,teise kohaga lõpetas Joosep Tammemäe ja kolmanda kohaga Aaron Kais. Parim meie valla mees oli kohalik Tääksi mees Mats Mikkor, kes lõpetas võistluse 8. kohaga. Võistluse lõppedes tunnustati eri vanusgruppide parimaid ja tänati korraldajaid. Anu Mikkor, Margus Mikkor ja Jaan Jänes said selga jooksu logodega jakid, et võistluse traditsioon ikka edasi kestaks. Suurimad tänud kõigile osalejataele ja korraldajatele!