Discgolfikettaid lennutas võidukalt Kõidama

1. oktoober 2017

Laupäeval, 30. septembril peeti Lehola-Lembitu mängude raames esmakordselt discgolfivõistlus.

Suure-Jaani rajal lennutasid kettaid 5 naist ja 21 meest. Naistest õnnestus võistlus võita Olustvere esindajal Egle Pestil, teise kohaga lõpetas Kõidama esindaja Triin Küttmann ja kolmanda kohaga Kildu piirkonda esindanud Jane Raudsepp. Meeste arvestuses oli konkurents ülitihe. Võistlus õnnestus võita Kõidama esindajal Robin Lepikul, vaid ühepunktise vahega sai teise koha samuti Kõidama esindaja Reiko Männik ja kolmanda kohaga pidi omakorda vaid punktise vahega sel korral leppima Kildu esindaja Ott Šeffer. Piirkondade arvestuses võttis alavõidu Kõidama, teise koha sai Olustvere ja kolmanda koha punktid sai tabelisse Kildu.

Täname kõik mängijaid ja õnnitleme parimaid! Suurimad tänud peakohtunik Taavi Aavasalule ja võistluse sekretärile Külliky Lohule!