Juubeliturniiri paremad selgunud

18. veebruar 2018

Laupäeval, 17. veebruaril toimus Sürgavere spordihoones XX meeste võrkpalli ja IX naiste sariturniiri viimane mängudepäev.  Turniir oli  igati põnev ja kaasahaarav ning alles viimasel etapil selgus võistkondade paremusjärjestus. Naiste arvestuses saavutas viimasel turniiril esikoha meie naiskond, kes lisas üldarvestusse 6 punkti. Teise kohaga lõpetas Saarepeedi ja kolmanda kohaga naiskond Vallakad. Viimane etapivõit meie naiskonda paraku kuldsele medalile enam ei viinud, puudu jäi ainult üks punkt. IX sariturniiri võitis 27 punktiga Saarepeedi naiskond, meie naiskond sai 26 punktiga teise koha ja kolmanda kohaga lõpetas võistluse 16 punktiga Päri naiskond. Neljanda kohaga lõpetas naiskond Vallakad 13 punktiga, viienda kohaga lõpetas Imavere 6 ja kuuenda kohaga Tarvastu 5 punktiga.

Meeste turniiril selgus paremik alles viimastes mängudes. Juubeliturniiri võitis 46 punktiga Ruusi/Tääksi meeskond. Sürgavere meeskond näitas viimastes mängudes võrratut võrkpalli ja see viis neid 44 punktiga hõbedasele kohale. Kolmanda kohaga lõpetas turniiri meeskond Partner 41 punktiga. Neljanda kohaga lõpetas võistluse 38 punktiga Põltsamaa meeskond. Sürgavere Spordihoonesse oli üles seatud näitus sariturniiri 20aastasest ajaloost. Turniiri lõpetamisel said eriauhinna kõikidel turniiridel osalenud sportlased – Arne Miilen, Hando Uuetoa, Jüri Sulg, Rein Luup ja Arvi Hindriks. Meeles peeti kõiki, kes on olnud sariturniiridel platsil peaaegu  20 aastat ja kõiki abilisi. Võistluse lõpubanketil oli võistkondi autasustamas Põhja-Sakala volikogu esimees Arnold Pastak. Suurima kiituse ja aplausi pälvis sariturniiri eestvedaja Arne Miilen.

Õnnitleme võitjaid ja täname kõik osalejaid ja korraldajaid läbi 20 aasta!

Sariturniiri toetab Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp.