Lauatennises selgusid valla meistrid ja Lehola-Lembitu mängude parimad

25. aprill 2016

Lautennises selgitati 24. aprillil Suure-Jaani kooli saalis valla meistreid ja Lehola-Lembitu mängude parimaid. Kuna võistlusklasse oli lisatud, oli saali kogunenud rohkelt osalejaid. Sel aastal peeti eraldi arvestust 6 võistlusklassis. Kõige tulisemas meeste klassis tuli võitjaks Ott Šeffer Kildu külast, kes alistas finaalis kindlalt oma küla mehe Sören Rothbergi. Meeste arvestuses lõpetas Lehola–Lembitu mängud kolmanda kohaga Heiko Kraaner Sürgaverest, kes väga pingelises kohtumises alistas Tarmo Sengbuschi. Naiste arvestuses võitis Lehola–Lembitu mängud Britt Elbing Kildu esindajana, teise koha saavutas samuti Kildu küla esindaja Jane Raudsepp ja kolmanda kohaga lõpetas võistluse Sürgavere esindaja Laura Aidak. Naisveteranidest võitis Lehola–Lembitu mängud Valve Sengbusch, kes alistas kõik vastased. Teise koha sai Jane Andrei ja kolmanda Heidi Raba. Meesvetranidest võidutses Kalev Sengbusch Kõidama esindajana, teise koha sai Antti Evert ja kolmanda koha Erki Adamson. Poiste arvestuses ei andnud teisele sõnaõigust Timo Siim Lõuna –Suure-Jaani esindajana, teise kohaga lõpetas Sürgavere poiss Alari Adamson ja kolmanda koha punktid tõi Kõidama külale Taavi Olesk. Lehola–Lembitu mängude arvestuses said Sürgavere ja Kildu võrdselt 118 punkti ja jagasid esikohta. Kolmanda koha punktid sai tabelisse Kõidama esindus. Valla meistrivõistluste meeste kolm paremat on Ott Šeffer, Sören Rothberg ja Kalve Sengbusch. Naiste absoluutne võitja valla meistrivõistlustel oli veteransportlane Valve Sengbusch 10 punktiga, teise kohaga lõpetas Jane Andrei 9 punktiga ja kolmanda kohaga Britt Elbing 8 punktiga. Täname kõik osalejaid, õnnitleme võitjaid ja parimaid külade esindusi! Täname võistluste korraldajaid!