Spordikalender

SPORDIÜRITUSED oktoobrikuus  2017

 05.10 kell 18.00 võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

08.10 kell 11.00 Lehola-Lembitu mängude naiste võrkpall ja kabeturniir Sürgavere Spordihoones

12.10 kell 18.30  võrkpalli sarivõistlus naistele Sürgavere Spordihoones.

14.10 kell 10.00 Eesti võistkondlikud lauatennise meistrivõistlused II ja IV liigas  Suure-Jaani Kooli võimlas

15.10 kell 11.00 Suure-Jaani valla MV ja Lehola-Lembitu mängude sulgpall Suure-Jaani Kooli võimlas

19.10 kell 18.00 võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones.

 28.10 kell 10.00 Suure-Jaani valla XV lauatennise GP I etapp Suure-Jaani Kooli võimlas

28.10 kell 11.40 Suure-Jaani valla lahtised meistrivõistlused Soudal CUO Cyclocrossis   Suure-Jaani järve ümber. Võistluskeskus Suure-Jaani laululava juures. Võistluste juhend ja täpsem info leitav Suure-Jaani valla kodulehelt

02.11 kell 18.00 võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

SPORDIÜRITUSED septembrikuus  2017

9.09 kell 12.30 Võrride võidusõit

kell 18.30 Sürgavere „Rammumees” Sürgaveres

10.09 kell 13.30 Vastemõisa laada spordiprogramm (tänavakorvpall, võrkpall ja teised sportmängud)

23.09 kell 10.00 Lehola-Lembitu mängude maleturniir Suure-Jaani noortekeskuses

30.09 kell 10.00 Lehola-Lembitu mängude discgolf  Suure-Jaani laululava juures

8.10 kell 11.00 Lehola–Lembitu mängude kabeturniir Sürgavere Spordihoones

8.10 kell 11.00 Lehola-Lembitu mängude naiste võrkpall Sürgavere Spordihoones

Spordivõistlused mais 2017

 6.05 kell 10.00 Paaristurniir võrkpallis Suure-Jaani kooli võimlas

12.05 kell 19.00 34.Tääksi järve jooks, start ja finiš  Tääksi Villaveski juurest

13.05 kell 10.00 XIV Suure-Jaani valla lauatennise GP  V etapp Suure-Jaani kooli võimlas

18.-21.05 XIII Sakala mängud

27.05 kell 11.00 41. Lehola Ratsu maleturniir Suure-Jaani kooli aulas

27.05 kell 10.00  XIV Suure-Jaani valla GP VI etapp lauatennises Suure-Jaani Kooli võimlas. Toimub ka paarismäng. Võistluste lõpetamine.

27.05 kell 7.00 – 8.00 (registreerimine), 8.00-11.00 Suure-Jaani spinningupüügivõistlus 2017  Suure-Jaani järve ääres

28.05  kell 11.00 – 14.30  “Parim pühapäev perega” Suure-Jaani noortekeskuse  juures

28.05 algusega kell 13.00 Lehola-Lembitu mängude tänavakorvpall meeste arvestuses Suure-Jaani noortekeskuse väljakul

28.05  kell 15.00 Jalgpallimatš Suure-Jaani vallavolikogu versus Suure-Jaani noored Suure-Jaani noortekeskuse väljakul

04.06 kell 10.00 Lehola-Lembitu mängude kergejõustikuvõistlus Suure-Jaani kooli staadionil

Spordivõistlused aprill 2017

 11.04 kell 19.30 Viljandi maakonna meistrivõistluste naiste mäng Uku-Suure-Jaani

Viljandi Spordihoones

11.04 kell 18.00 Viljandi maakonna valdade MV meeste võrkpallis

12.04 kell 18.00 Viljandi maakonna valdade MV naiste võrkpallis

15.04 kell 10.00 Karikaturniir males Suure-Jaani noortekeskuses

21.04 kell 18.00 Viljandi maakonna valdade MV võrkpallis naistele ja meestele

22.04 Eesti võistkondlike lauatennise meistrivõistluste finaalturniir

23.04 kell 11.00 Suure-Jaani valla meistrivõistlused ja Lehola–Lembitu mängud lauatennises Suure-Jaani kooli võimlas

26.04 kell 15.15 Noorte võistkondlik maleturniir Suure-Jaani noortekeskuses

30.04 kell 10.00 Sulgpallivõistlus noortele Suure-Jaani kooli võimlas

30.04 Viljandimaa meistrivõistluste finaalmängud naiste  ja meeste võrkpallis Viljandi Spordihoones

01.05 Suurjooks ümber Viljandi järve

NB! Registreerimine Suure-Jaani valla tennise meistrivõistlusteks toimub kuni 10. aprillini e-maili aadressil mati@suure-jaani.ee

 

Spordivõistlused märtsis 2017

 2.03 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

4.03 kell 13.30 Viljandi maakonna MV korvpallis Suure-Jaani –BC Männimäe KM Viljandi spordihoone vanas saalis

5.03  kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2010. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

5.03 kell 15.00 Viljandi maakonna MV korvpallis Kärstna – Suure-Jaani  Viljandi spordihoone vanas saalis

8.03 kell 18.00 Suure-Jaani valla male meistrivõistluste lõpetamine osalejatele kohvik  Arturi Juures

9.03 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani noortekeskuses  ja võistluste pidulik lõpetamine

11.03 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises IV mängudepäev

11.03 kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2009. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

19.03 kell 10.00 XIV Suure-Jaani valla lauatennise GP  IV etapp Suure-Jaani kooli võimlas

24.03 kell 19.00 Suur Spordipidu Suure-Jaani Kooli aulas. Oodatud on kõik spordisõbrad!

Märtsikuus toimuvad ka Viljandi maakonna meistrivõistlused võrkpallis nii naistele kui ka meestele, ajakava jooksvalt.

Meie võistkondade mänguajad leiad koduleheküljelt noortekas.suure-jaani.ee

SPORDIÜRITUSED VEEBRUARIKUUS 2017

02.02 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

02.02 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

4.02 kell 10.00 Suure-Jaani valla XIV lauatennise GP III etapp Suure-Jaani Kooli võimlas

05.02  kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2003. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

11.02  kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis meestele Suure-Jaani kooli võimlas

11.02 kell 11.00  Võrkpalli sariturniiri etapp naistele ja meestele, sariturniiri lõpetamine Sürgavere Spordihoones

12.02 kell 10.00  XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2002. a. sünd. tüdrukutele  Suure-Jaani kooli võimlas

16.02 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

18.02 kell 10.00  XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2005. a sünd poistele  Suure-Jaani kooli võimlas

19.02 kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2008. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

25.02 kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis naistele Suure-Jaani kooli võimlas

26.02 kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2006. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

02.03 kell  kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

03-5.03 13. Eestimaa talimängud Valgas (meie valla koondis esindatud males, kabes, lauatennises, suusatamises ja juhtide võistlusel)

 

Spordiüritused JAANUARIKUUS 2017

05.01 kell 18.30 Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

06.01 kell 19.00 reedel loositud paarid ja 07.01 kell 11.00 singlid meestele ja kell

14.00 naistele vabariiklikul Suure-Jaani CUP´il nooleviskes Vanaõue Puhkekeskuses

7.01 kell 10.00 Suure-Jaani valla XIV lauatennise GP II etapp Suure-Jaani Kooli võimlas

12.01 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

12.01 kell 18.30 Võrkpalli sarivõistlus naistele  Sürgavere Spordihoones

19.01 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte  lahtised meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

19.01 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

21.-22.01 Eestimaa 13. talimängude eelturniirid meeste korvpallis

21.01 kell 10.00  XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2004. a. sündinud  poistele Suure-Jaani kooli võimlas

22.01 kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2017 saalijalgpallis 2007. a. sündinud poistele Suure-Jaani kooli võimlas

28.01 Viljandimaa MV saalijalgpallis Viljandi Spordihoones

29.01 kell 11.00 Juhan Aidaku XVI mälestusturniir kabes Sürgavere koolis

 

Spordiüritused detsembrikuus 2016

1.12 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani kooli sööklas

1.12 kell 18.00 Võrkpalli sarivõistlus meestele Sürgavere Spordihoones

4.12  kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2016/2017 saalijalgpallis naistele  Suure-Jaani kooli võimlas

4.12 kell 11.00 Lauamängude mitmevõistluse sõpruskohtumine  Suure-Jaani vs Saarde vald

4.12 kell 16.00 Lehola-Lembitu mängude mälumäng Suure-Jaani Noortekeskuses

8.12 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani kooli sööklas

8.12 kell 18.30 Võrkpalli sarivõistlus naistele  Sürgavere Spordihoones

11.12  kell 10.00  XI Suure-Jaani CUP 2016/2017 saalijalgpallis 2006. a. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

15.12 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

Spordiüritused novembrikuus 2016

 

03.11 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

03.11 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele Sürgavere Spordihoones

05.11 kell 10.00 Kildu kooli vilistlasturniir males

10.11 kell 18.30 Võrkpalli sarivõistlus naistele Sürgavere Spordihoones

17.11 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani koolis

17.11 kell 18.00 Võrkpalli sarivõistlus meestele Sürgavere Spordihoones

20.11 kell 14.00 Suure-Jaani valla meistrivõistlused ja Lehola-Lembitu mängud bowlingus Viljandi Fire Starter Bowlingus, Riia mnt 52 f

26.11 kell 10.00 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises II ja IV liiga Suure-Jaani Kooli võimlas

26.11 kell 11.00 Lehola–Lembitu mängude meeste võrkpalliturniir Sürgavere Spordihoones

01.12 kell 15.15 Suure-Jaani valla põhikooliealiste noorte meistrivõistlused kiirmales Suure-Jaani kooli sööklas

01.12 kell 18.00 Võrkpalli sarivõistlus meestele Sürgavere Spordihoones

04.12  kell 10.00 XI Suure-Jaani CUP 2016/2017 saalijalgpallis naistele  Suure-Jaani kooli võimlas

04.12 kell 16.00 Lehola-Lembitu mängude mälumäng Suure-Jaani

 

Spordivõistlused oktoobris 2016

 06.10 kell 18.00 võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

09.10 kell 11.00 Lehola-Lembitu mängude naiste võrkpall ja kabeturniir Sürgavere Spordihoones

09.10 algusega kell 11.40 jalgratta CYCLOKROSS  võistlused Suure-Jaani järve ümber. Võistluskeskus Suure-Jaani laululava juures. Võistluste juhend ja täpsem info leitav Suure-Jaani valla kodulehelt

15.10 kell 11.00 Suure-Jaani valla MV ja Lehola-Lembitu mängude sulgpall Suure-Jaani Kooli võimlas

15.10 kell 10.00 Eesti võistkondlikud lauatennise meistrivõistlused II ja IV liiga

13.10 kell 18.30  võrkpalli sarivõistlus naistele Sürgavere Spordihoones.

20.10 kell 18.00 võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones.

30.10 kell 10.00 Suure-Jaani valla XIV lauatennise GP I etapp Suure-Jaani Kooli võimlas

03.11 kell 18.00 võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

Spordivõistlused aprill 2016

 02.04 kell 10.00 Suure-Jaani Gümnaasiumi paarisvõrkpalli võistlus maavanema karikale Suure-Jaani kooli võimlas

03.04 kell 10.00 Sulgpallivõistlus noortele Suure-Jaani kooli võimlas

07.04 Viljandimaa meistrivõistluste poolfinaalmängud naiste võrkpallis Viljandi Spordihoones

08.04  kell 18.00 Viljandi maakonna valdade naiste võrkpalli meistrivõistlused Sürgavere Spordihoones

09.04 kell 10.00 Suure-Jaani valla lauatennise GP V etapp Suure-Jaani kooli võimlas

11.04 Viljandimaa meistrivõistluste poolfinaalmängud naiste võrkpallis Viljandi Spordihoones

13.04 kell 18.00 Suure-Jaani valla male meistrivõistluste lõpetamine kohvikus Arturi Juures

15.04  kell 18.00 Viljandi maakonna valdade meeste võrkpalli meistrivõistlused Sürgavere Spordihoones

16.04 kell 10.00 Karikaturniir males Suure-Jaani noortekeskuses

19.04. kell 14.00 Viljandimaa noorte male karikavõistluste superfinaal Suure-Jaani noortekeskuses

20.04 kell 18.00 Sõpruskohtumine males Võhma–Suure-Jaani vahel Suure-Jaani noortekeskuses

21.04 kell 15.15 Noorte võistkondlik maleturniir Suure-Jaani noortekeskuses

22.04  kell 18.00 Viljandi maakonna valdade meeste ja naiste võrkpalli meistrivõistlused Sürgavere Spordihoones. Autasustamine.

23.04 Eesti võistkondlike lauatennise meistrivõistluste finaalturniir

24.04 kell 11.00 Suure-Jaani valla meistrivõistlused ja Lehola–Lembitu mängud lauatennises Suure-Jaani kooli võimlas

01.05 Suurjooks ümber Viljandi järve

 

Spordivõistlused märtsis 2016

03.03 kell 15.15 Suure-Jaani valla noorte kiirmale meistrivõistluste VII etapp Suure-Jaani noortekeskuses ja võistluse lõpetamine

04.03 algusega kell 19.30 Viljandi maakonna meistrivõistlused meeste võrkpallis Spordikool  ja Suure-Jaani  Viljandi Spordihoones

11.03 Kolme kooli kabe Peetri, Jakobsoni ja Suure-Jaani koolide vahel Jakobsoni

Koolis

11.03 algusega kell 19.30 Viljandi maakonna meistrivõistlused naiste võrkpallis Viljandi vald I ja Suure-Jaani  Päri Spordihoones

12.03 kell 10.00 XIII Suure-Jaani valla lauatennise GPI V etapp Suure-Jaani kooli võimlas

18.03 kell 19.00 Suur Spordipidu Suure-Jaani Kooli aulas. Oodatud on kõik spordisõbrad!

25. 03algusega kell 13.00 Viljandi maakonna meistrivõistlused naiste võrkpallis Suure-Jaani – Viljandi II Sürgavere Spordihoones

26.03 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises IV mängudepäev

 

SPORDIÜRITUSED VEEBRUARIKUUS 2016

02.02  Viljandimaa meistrivõistlused võrkpallis (naised ja mehed), info mängude kohta operatiivselt leitav koduleheküljelt noortekas.suure-jaani.ee

04.02 kell 15.15 Suure-Jaani valla noorte kiirmale meistrivõistluste V etapp Suure-Jaani noortekeskuses

06.02  kell 10.00 X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis meestele  Suure-Jaani kooli võimlas

07.02  kell 10.00 X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2006. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

06 – 07.02 kell 10.00 Suure-Jaani valla meistrivõistlused tennises Sürgavere Spordihoones

11.02 kell 15.15 Suure-Jaani valla noorte kiirmale meistrivõistluste VI etapp Suure-Jaani noortekeskuses

11.02 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

13.02 kell 10.00 Viljandi maakonna meistrivõistlused lauatennises Suure-Jaani kooli võimlas

14.02 kell 11.00 Lehola–Lembitu mängude suusavõistlus Tääksis, registreerimine

kell 9.45 – 10.30 Tääksi võimlas, start kell 11.00 Tääksi suusaradadel

20.02 kell 10.00  X Suure-Jaani CUP 2016  saalijalgpallis 2008. a. sünd. poistele  Suure-Jaani kooli võimlas

21.02 kell 10.00  X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2001. a sünd poistele  Suure-Jaani kooli võimlas

21.02 algusega kell 11.00 Krahvinna kabeturniir Olustveres

27.02 kell 11.00  Võrkpalli sariturniiri etapp naistele ja meestele, sariturniiri lõpetamine Sürgavere Spordihoones

27.02 kell 10.00 X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2004. a. sünd. poistele Suure-Jaani kooli võimlas

27-28.02 XXIV Eesti valdade talimängud Põlvas (meie valla koondis esindatud korvpallis, males, kabes, lauatennises ja suusatamises)

28.02 kell 10.00 X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2003. a. sünd. tüdrukutele Suure-Jaani kooli võimlas

03.03 kell 15.15 Suure-Jaani valla noorte kiirmale meistrivõistluste VII etapp ja lõpetamine Suure-Jaani noortekeskuses

 

Spordiüritused JAANUARIKUUS 2016

08.01 kell 20.00 reedel loositud paarid ja 09.01 kell 11.00 singlid meestele ja kell 14.00 naistele vabariiklikul Suure-Jaani CUP´il nooleviskes Vanaõue Puhkekeskuses

14.01 kell 15.15 Suure-Jaani valla noorte kiirmale meistrivõistluste IV etapp Suure-Jaani noortekeskuses

14.01 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

16.-17.01. 24. Eesti valdade  talimängude eelturniirid meeste korvpallis

16.01  kell 10.00 X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2005. a. sündinud  poistele  Suure-Jaani kooli võimlas

17.01 kell 10.00  X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2003. a. sündinud  tüdrukutele  Suure-Jaani kooli võimlas

21.01 kell 18.30 Võrkpalli sarivõistlus naistele  Sürgavere Spordihoones

23.01 kell 10.00  X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2007. a. sündinud  poistele Suure-Jaani kooli võimlas

24.01 kell 10.00 X Suure-Jaani CUP 2016 saalijalgpallis 2002. a. sündinud poistele Suure-Jaani kooli võimlas

28.01 kell 18.00  Võrkpalli sarivõistlus meestele  Sürgavere Spordihoones

30.01 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises

31.01 kell 11.00 Juhan Aidaku XV mälestusturniir kabes Sürgavere koolis

 

 

 

15. märts 2010