XII Suure-Jaani CUP 2018 sai hoo sisse

19. jaanuar 2018

Juba 12. aastat on suudetud Suure-Jaanis korraldada hulgaliselt saalijalgpalliturniire, mis aasta jooksul toovad Suure-Jaani vähemalt 3000 inimest.

Tänu spordiklubile Suure-Jaani United ja eelkõige klubi juhi Sergei Vassiljevi korraldustööle on suudetud läbi viia suurepäraseid turniire. Suure-Jaani CUPi avalöögi tegid 14.01.2018 naised. Kokku osales üle vabariigi 8 naiskonda ja meie võistkonnad lõpetasid turniiri üliedukalt. Turniiri võitis Viljandi JK Tulevik/Suure-Jaani United, teine koht jäi samuti koduvalda võistkonnale U17 Suure-Jaani United/Viljandi JK ja kolmanda koha viis Suure-Jaanist kaasa FC Elva Valge.

Laupäeval, 20. jaanuaril toimub algusega kell 10.00 Suure-Jaani kooli võimlas XII Suure-Jaani CUP meestele. Suure-Jaani on oodata kümmet meeskonda ja muidugi on meie lootused suured. Usume, et mehed tahavad korrata naiste saavutust.