Nooleviske meistrivõistlustelt kuld ja hõbe Suure-Jaani

5. veebruar 2017

4. veebruaril toimusid II Eesti meistrivõistlused nooleviskes Koeru kultuurimajas. Tiitlit kaitsmas olid eelmise aasta meistrid Tiina ja Meelis Aule. Enam kui 13-tunnine võistlus pani 62 meest ja 11 naist tõsiselt proovile. Meelis Aule oli igati hoos ja tema sõnul muutus viskekäsi iga vooruga kindlamaks. Esmakordselt toimus finaal suurel laval ning meie meistrile see variant sobis. Teistkordselt on nüüdsest Eesti meister nooleviskes Meelis Aule, kes edestas finaalis Vahur Luuki Tallinnast. Kolmandale kohale jäid Voldemar Arder Tallinnast ja Mati Leis Saaremaalt.

Naistest jõudsid finaali meie valla võistleja Tiina Aule ja  Koeru võistleja Sigrid Kirsimets. Tiina sõnas, et ootas neli tundi finaali ja suurel laval võisteldes ennast nii kindlalt ei tundnud. Seega läks meistritiitel Koeru Sigrid Kirsimetsale ja hõbe tuli Suure-Jaani Tiina Aulele. Kolmanda kohaga lõpetasid Eve Jalakas Tallinnast  ja Krista Rohula Türilt.

Meie valla sportlane Anu Ibrus saavutas kokkuvõttes 5.-6. koha ja Andres Ibrus platseerus lõppjärjestuses 24.-32. kohale.

Täname Suure-Jaani valla sportlasi ning õnnitleme meistrit ja hõbedaomanikku!