33. Tääksi Järve Jooks

2. mai 2016

Reedel peetud 33. Tääksi järvejooksu ligemale kolmekilomeetrisel rajal tegi parima tulemuse ajaga10.12 Ülari Kais. Temast üheksa sekundit hiljem lõpetas Mart Andresson ning võitjale 31 sekundit alla jäänud Kermo Randmäe teenis kolmanda koha.
Parima naisena tuli üle finišijoone Rebeca Lotta Aasmäe ajaga 12.58 ning see andis talle üldarvestuses 19. koha.
Lõbusalt sportlikus meeleolus möödunud jooksuõhtul sai tulemuse kirja 113 osalejat.
Õnnitleme jooksu parimaid ja täname kõiki osalejaid. Eriline tänu muidugi võistluse korraldajatele Anu ja Margus Mikkorile ja nende abistajatele Jaan Jänesele, Marta Mikkorile, Kaisa Kassile ja Jüri Sulele.
Tänusõnad ka Tääksi kauplusele ja Jooksuartnerile, kes hoolitsesid auhindade eest!