44. Lehola-Lembitu mängud võitis Kildu esindus

28. detsember 2017

44. Lehola-Lembitu mängud võib lõppenuks kuulutada. Kuigi lootsime, et ilmataat lubab teha ka suusavõistluse, võttis aastalõpu vihmasadu selle viimase võimaluse. Mängude kavas on 21 spordiala. Sel hooajal prooviti rammu 20 alal ning üldarvestusse läksid 18 parema spordiala tulemused. Sel aastal oli heitlus esikoha pärast Kildu ja Olustvere piirkondade vahel ülipingeline. Võitjana väljus mängude lõpuks Kildu külade esindus, kes võitis mängud 204 punktiga. Teise kohaga pidi leppima Olustvere esindus 200 punktiga. Algul esikohakonkurentsis püsinud Sürgavere küla esindusel sai mõnel alal püssirohi otsa ja nii lõpetati mängud 153,5 punktiga kolmanda kohaga. Kokku osales mängudel 11 piirkonda. Esmakordselt lõid kaasa Võhma linna ja Kõo valla esindus. Kõpu piirkond paraku esimesel aastal veel vedama ei saanud.

Ees ootavad 45. Lehola-Lembitu mängud. Kohtunikekogu koguneb aasta algul, et üle vaadata spordialad ja mängude juhend. Olen kindel, et juubelihõngulised mängud on senistest veelgi osalejaterohkemad.

44.Lehola-Lembitu mängud said teoks PRIA Leader-programmi Rohelise Jõemaa Koostöökogu , Viljandimaa Kultuurkapitali ekspergrupi ja Kultuurkapitali spordi sihtkapitali toel koostöös spordiklubidega Lehola 2005 ja Suure-Jaani United.

Üldtabeli leiad siit: https://noortekas.suure-jaani.ee/sport/lehola-lembitu-mangud/tulemused-2017/

Meenutus eelmise aasta spordipeost!