45. Eesti omavalitsuste suvemängudel pälvis vald 5. koha

27. august 2020

Mängudel osales kokku ligi 2000 võistlejat 54 Eesti omavalitsusest, nende seas 57 Põhja-Sakala valla sportlast. Olen äraütlemata uhke oma valla spordirahva üle – teie pühendumus ja tahe oma koduvalla nimel endast kõik anda on lihtsalt imetlusväärsed! Suur-suur aitäh teile kõigile! Võrkpallimehed trotsisid mängimist mudaväljakul, tennisistid lõpetasid pea öösel Rakveres oma mängu, ratturid rassisid üliraskel rajal, Kätlin Tõllasson tuli põlvevigastusega võistlema, et koduvalda aidata, igaüks andis oma parima, et kokku saaks meie vald alla 8000 elanikuga omavalitsuste seas 5. koha. See on väga väärt tulemus, sest kohal on tõepoolest erinevate alade parimad üle vabariigi. Väga kahju, et kaotasime üldkokkuvõttes 3. koha ülinapilt, osalemata jäi omavalitsusjuhil. Meie jalgratturid ja kettagolfi mängijad on vabariigis 5. koha väärilised, tennisistid ja võrkpallurid üliheal 6. kohal, kergejõustikukoondis 9. kohal, petangimängijad saavutasid 13. ja 15. koha, mälumängijad 22. Suuri õnnestumisi oli mitmeid – Josten Vaidem võitis meeste arvestuses rattakrossi, kergejõustikus võideti 3 kulda, 2 hõbedat ja 5 pronksi. Silja Mikk pälvis edukaima kergejõustiklasena kaks kulda ja ühe hõbeda, kolmanda kulla lisas valla esindusele Kätlin Tõllasson. Ülitubli on meie valla tennisistide Reet Mutso, Aldo Umala ja Joel Uustali saavutatud tulemus, samuti rõõmustas väga kettagolfi võistkonna üldtulemus, eri arvestustes saavutati kuld, hõbe ja pronks. Aitäh Taavi Aavasalule discgolfi võistkonna komplekteerimise eest! Oleme tugevad ja saame veel paremaks minna! Südamlik tänu nii valda esindanud võistlejatele, treener Pille-Riin Sepale kui ka peredele, kes tulid appi transportima ja raja äärde kaasa elama! Elagu Põhja-Sakala valla sportlaste vägi – oleme teie üle uhked!