Bowlingu parimad on selgunud

21. november 2016

Pühapäeval, 20. novembril selgusid  Suure-Jaani valla parimad bowlingus Lehola-Lembitu mängude ja valla meistrivõistluste raames. Viljandi bowlingusaalis mängiti kokku neli vooru ja  võistluspinget oli tunda viimaste viseteni.

Naiste arvestuses tuli valla meistriks Rita Valdstein 568 punktiga Kildu külast, teise kohaga lõpetas Ly Uuetoa Põhja/Suure-Jaanist 529 punktiga ja kolmanda kohaga pidi leppima Sürgavere esindaja Sirje Türk 505 puntiga.

Meeste arvestuses võitis kindlalt Põhja/Suure-Jaani esindaja Uno Vares 716 punktiga, teise koha saavutas Kildu esindaja Alo Järve 650 punktiga ja kolmanda koha viis Olustverre Timo Herronen 636 punktiga.

Külade arvestuses kogusid Põhja/Suure-Jaani ja Kildu võrdse arvu punkte ja said mõlemad üldtabelisse 11 punkti juurde. Olustvere ja Vastemõisa suutsid samuti koguda võrdsed punktid.

Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme võitjaid!

Suurimad tänud võistluse peakohtunikule Uno Varesele ja sekretärile Ly Uuetoale!