Eesti meistrid discgolfis on selgunud

31. august 2021

Eesti meistrid 2021 discgolfis Hiiumaa Randmäe ja Pühalepa radadel on lõppenud. Meil oli põhjust 25.-28. Augustini kaasa elada, sest rajal on ka palju meie vallaga seotud sportlasi – Teele Toomsalu, Eve Jänes, Robin Lepik, Ott Šeffer, Taavi Aavasalu, Gaspar Sukk ja Mihkel Jürisson. Esimese päeva lõpus oli liider Ott Seffer, kes hoidis medalist kinni viimase rajani. Oleks Ott lõpetanud raja 3 viskega oleks mehe kalea riputatud pronksmedal, aga Ott lõpetas viie viskega ja saame uhkusega öelda, ET Ott Seffer paremuselt Eesti viies discgolfar. Ott ise on tulemusega väga rahul, sest ta teeb seda kõike oma põhitöö kõrvalt. Robin Lepik lõpetas võistluse tubli 13 kohaga. Viimase ülikõva ringiga oli tõus 42 kohalt 13, tehes ka uue rajarekordi. Naise arvestuses tuli Teele Toomsalu 15 kohale. Meie valda esindanud Eve Jänes lõpetas oma vanusgrupis 4 kohaga. Gaspar Sukk oli 18 ja Mihke Jürisson 31. Taavi Aavsalu lõpetas Eesti meistrivõistlused 53 kohaga. Kõik sportlased, kes osalesid võistlusel on kiitust väärt. Soovime kõigile suurepäraseid mänge edaspidiseks ja eile jalgpalliväljakul vigastada saanud Teelele head paranemist!