IT ÖÖ

27. märts 2012

30. märtsil kl 18.00  algab üle-eestiline IT ÖÖ, kus noored kogunevad noortekeskustesse üle Eesti ja mõtlevad seal välja lahedaid ideid teemal „Kuidas IT kaudu elu koolis põnevamaks muuta“. IT ÖÖ elluviimist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

IT ÖÖ on noortele mõeldud suursündmus, mis toimub korraga ja ühtemoodi 20 noortekeskuses üle Eesti.  IT ÖÖ eesmärgiks on äratada noortes huvi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT)  valdkonna suhtes, näidata seoseid teiste valdkondadega ja kummutada levinud stereotüüpe IT spetsialistidest.

IT ÖÖ sündmusi on võimalik otsepildis jälgida www.eank.eu vahendusel ja kuulata www.noorteraadio.ee kaudu. Tegevuste elluviimisel osalevad lisaks noortele ja noortekeskustele ka IT valdkonna tudengid ja mitmete IKT ettevõtete esindajad. Lisateavet ja osalevate keskuste nimekirja leiad aadressil http://startit.ee/it-oo.

Suure-Jaani valla noored kogunevad IT ÖÖ-le Sürgavere Spordihoonesse. Osaleda soovijatel palume registreerida katlin@syrgavere.ee või telefonil: 52 21 846