Koolivaheaeg noortekeskuses

20. oktoober 2017

Kohe kohe on ukse ees koolivaheaeg ning selle raames on noortekeskus korraldamas mitmeid erinevaid tegevusi.
Ettevõtmised algavad kohe reedel, kui vaheaeg võib alata!

20.oktoober (reede)

* Muinasjutuline pidžaamaöö Vastemõisa Noortekeskuses. Üritus algab kel 18:00 ja lõppeb järgmise päeva hommikul kell 9:00. Plaanis on meisterdada, kokata, teha varjuteatrit ja võimalus on osaleda viktoriinis. Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu. Kohtade arv on piiratud ja registreerida saab 18.oktoobrini oma noorsootöötaja juures. Pidžaamaööd viivad läbi Tjorven Soomets, Ann Randme ja Jane Raudsepp.

23.oktoober (esmaspäev)

* Väljasõit Eesti Energia Avastuskeskusesse (Tallinnasse). Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu. Väljasõit on mõeldud Vastemõisa ja Olustvere piirkonna noortele. Kohtade arv on piiratud ja registreerida saab noorsootöötaja Tjorveni juures. Väljasõidule tuleb kaasa noorsootöötaja Tjorven Soomets.
Buss võtab väljasõidule registreerinud lapsed peale järgnevatel aegadel:
9.00 Vastemõisa Rahvamaja eest
9.20 Olustvere bussipeatusest.
Koju jõutakse kell 17.00′


23.-24.oktoober

* Punase Risti laager Sürgavere Spordihoones. Tegemist on kahepäevase laagriga, kus saadetakse korda palju põnevat. Koos kokatakse, meisterdatakse, kohtutakse noorsoopolitseinikuga, Punase Ristiga, minnakse väljasõidule Pärnusse ja palju muud. Laagrit viivad läbi noorsootöötajad Ann Randmäe ja Kaisa Olesk.

24.oktoober (teisipäev)

* Väljasõit NUKU teatrisse (Tallinnasse). Nukus on võimalik uudistada, kuidas nukke tehakse, kes nendega mängivad ning milline teater lava tagant välja näeb.
Registreerida saab ennast oma piirkonna noorsootöötaja juures hiljemalt 20.oktoobriks. Kohtade arv on piiratud.
Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu. Väljasõidule tulevad kaasa noorsootöötajad Egle Sild ja Tjorven Soomets.
Buss võtab väljasõidule registreerinud lapsed peale järgnevatel aegadel:
10.45 Suure-Jaani Noortekeskuse eest
11.00 Olustvere bussipeatusest.
Koju jõutakse kell 18.30

* Külas Põltsamaa Noortekeskus. Suure-Jaani Noortekeskuse maja ja tegemisi tulevad uudistama sõbrad Põltsamaalt.

25.oktoober (kolmapäev)

* Viljandi Centrum kinokülastus kell 13:20. Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu. Kinos vaadatakse multifilmi „Lumeinimese poeg“. Buss võtab registreerijad peale Suure-Jaani Noortekeskuse juurest kell 12:40. Lastega koos kinno lähevad Egle Sild ja Liis Papagoi.

* Kultuuripidu Suure-Jaani Noortekeskuses. Algusega kell 17.00 (peo lõpp 22.00) on võimalus osa saada mitmetest põnevatest tegevusest. Koos kokatakse, mängitakse, õpitakse moderntantsu juhendaja Leanika Mändmaga, kohtutakse noore luuletajaga ning pidu lõpetatakse diskoga (DJ Artur)! Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu. Üritus on registreerimisega, mida saab teha oma piirkonna noorsootöötaja juures hiljemalt 23.oktoobril. Kultuuripeo eest vastutab Egle Sild.

Noortekeskused on avatud neljapäeval 11.00-18.00, Esmaspäeval, teisipäeval, kolmapäeval ja reedel on noortekeskused suletud.

Küsimuste korral kirjuta Suure-Jaani Noortekeskuse juhatajale või helista tel. 53 777 851
Jälgi infot ja reklaami toimuva kohta noorteka kodulehel ja Facebooki lehtedel.