Lauatennise ja tennise meistrid on selgunud

26. aprill 2011

Lehola -Lembitu mängude lauatennise võitjad ja ühtlasi ka Suure-Jaani valla meistrivõistluste medali omanikud selgusid pühapäeval 24. aprillil Suure-jaani Gümnaasiumi võimlas. Naistest on valla meister GETTER ELTERMAA, teise koha sai KÄTLIN UUS ja kolmanda koha saavutas BRITT ELBING. Meestest on valla meister SÖREN ROTHBERG, teise koha sai OTT SEFFER ja kolmanda koha saavutas KALEV SENGBUSCH

Lehola – Lembitu mängude lauatennise võistluse võitis Kildu võistkond 62 punktiga , järgnesid Kõidama 60 ja Lõuna Suure-Jaani 57 punktiga

Pühapäeval, 24. aprilli selgusid ka naiste meistrid tennises. Väga pingelise mängu ja teise valla meistritiitli sel päeval võitles välja GETTER ELTERMAA, kes kiires lõppmängus edestas Karola Kõppu. Kolmanda koha saavutas Evelyn Varblane.