Lauatennise karikasari sai lõpplahenduse

31. mai 2016

Laupäeval, 28. mail toimus Suure-Jaani kooli spordisaalis Suure-Jaani lauatennise GP VI ja ühtlasi ka viimane etapp. Kuna tegemist oli ka lauatennise hooaja lõpetamisega, siis oli saali kogunenud hulgaliselt mängijaid. See etapp pani paika kogu GP paremiku, seega jätkus pinget viimase mänguni. Finaalis kohtusid Rivo Saaremäe ja Aleksei Nikonorov. Rivo Saaremäel õnnestus mäng võita ja ühtlasi kindlustada kogu 2015/2016 GP üldvõit. Kolmanda koha saavutas Artjom Putškov klubist Maardu LTK.

Hooaja parimad oma vanusegruppides: 40+ mehed Urmas King Pärnust, 60+ mehed Voldemar Tusis Türilt, naised Valve Sengbusch Suure-Jaanist, T kuni 13 Kristel Lükk Pärnust, T kuni 18 Valeria Sarycheva Pärnust, poisid kuni 13 Taavi Olesk Suure-Jaanist, poisid kuni 18 Timo Siim Suure-Jaanist. Parim Suure-Jaani mängija läbi hooaja oli Kalev Sengbusch.

Viimasel etapil mängiti ka paarismängud, mille võitsid Šudegov ja Malõšev. Turniir lõpetati väärikalt ühise grilliõhtuga.

Õnnitleme kõiki võitjaid ja täname osalejaid!

Eriline tänu kuulub aga meie valla spordiklubi Lehola 2005 liikmetele, kes taas kord korraldasid lauatennisistidele väga heatasemelise võistlussarja!

Võistlusarja üldseisu leiad siit: https://noortekas.suure-jaani.ee/wp-content/uploads/2016/05/Suure-Jaani-lauatennise-%C3%BCldseis-2016.pdf

üldvõitjad lautennises 2016

lauatennise karikasari 2016 üldpilt