Lauatennisistid tõid maakonna meistrivõistlustelt medaleid

19. veebruar 2017

Laupäeval, 18. veebruaril 2017 toimusid Viljandi spordihoones Viljandi maakonna meistrivõistlused lauatennises. Meie valla esindusest puudusid kahjuks kaks esinumbrit, kuid selle vaatamata võib tulemustega rahule jääda. Kõige edukamaks meie valla sportlaseks meistrivõistlustel oli Valve Sengbusch, kes naispaarismängus koos Getter Põruga saavutas meistritiitli ja segapaarismängus koos Kalev Sengbuschiga sai kaela pronksmedali. Üksikmängus saavutas Valve neljanda koha. Meespaarismängus saavutasid meie sportlased hõbeda ja pronksi. Kalev Sengbusch koos Timo Siimuga said kaela hõbemedalid ning vanameistrid Antti Evert ja Erki Adamson pronksmedalid. Meeste  üksimängus oli Kalev Sengbusch päris lähedal pronksivõidule, ent medalivõiduks lõppes jaks. otsa. Seega pidi ta alla vanduma Mart Särjele, lõpetades 4. kohaga. Meistritiitli võitis meesüksikmängus Gert Villems, kes alistas finaalis Rainer Valo tulemusega 3:0.

Õnnitleme ja täname kõiki lauatennisiste, kes  valla lippu kõrgel hoidsid!