Maakonna meistrid lauatennises selgusid Suure-Jaanis

25. oktoober 2021

Laupäeval, 23. oktoobril selgusid Suure-Jaani Kooli võimlas Viljandimaa meistrid lauatennises. Meeste üksikmängus krooniti maakonna meistriks tasavägise finaalmatši järel Kert Villems, kes alistas Võhmast pärit Rainer Valo. Kolmanda koha saavutas Gert Vares. Naiste üksikmängus võitis meistritiitli Kätriin Kärme, hõbeda pälvis Elis Türk ning pronksi Nora Rebane. Naiste paarismängus võitsid meistritiitli Kätriin Kärme ja Nora Rebane, teise koha saavutasid Elis Türk ja Petra Okas, kolmanda koha Marii Allev ja Niina Kuznetsova. Meeste paarismängus võidutsesid Rivo Saaremäe ja German Kuznetsov, hõbeda pälvisid Gert Vares ja Kert Villems ning pronksi said Rainer Valo ja Kert Perkmann. Segapaarismängus olid parimad Rainer Valo ja Elis Türk, kes edestasid Kert Villemsit ja Petra Okast ning kolmanda koha saanud German Kuznetsovi ja Kätriin Kärmet. Kuni 18 a poiste seas pälvis maakonna meistri tiitli Gregor Kull, kes edestas Taavi Oleskit Põhja-Sakala vallast ning Madis Plaksi. Kuni 13 a poiste seas võidutses Henri Türk meie vallast pärit Kevin Küttise ja Henry Küttise ees. Kuni 15 a tüdrukute arvestuses pälvis meistritiitli Petra Okas, talle järgnesid Marii Allev ning Niina Kuznetsova. Palju õnne parimatele ja aitäh kõigile osalenutele! Suur tänu korraldustöö eest spordiklubile Lehola 2005 ning Reino Rassile ja Kaido Veldemannile! Võistlust toetas KSG Metallic.