Maakonna meistritiitel discgolfis

26. oktoober 2016

Laupäeval , 15. oktoobril  toimusid Mustlas Viljandimaa meistrivõistlused discgolfis. Meie vallast olid võistlustules 3 meest ja 4 juuniorit.  Juunioride arvestuses suutis Olustvere poiss Joel Uustal  edestada teisi ja tulla juunioride arvetuses Viljandimaa meistriks. Tubli tulemusega lõpetasid võistluse ka teised meie valla sportlased. Robin Lepik saavutas 4. koha, Marten Mõttus 6. ja Reiko Männik 7. koha.

Meeste arvestuses jäi napilt esikolmikust välja meie sportlane Taavi Aavasalu, kes saavutas Viljandimaa meistrivõistlustel 4. koha. Hea võistluse tegid ka Priit Pulla ja Priit Vendelin.

Discgolf on kogunud suurt populaarsust eelkõige mänguna, mis on jõukohane kõigile. Hea on tõdeda, et Suure-Jaani rajal käib vilgas tegevus iga päev. Head mängulusti kõigile!