Murdmaajooksu parimad said medalid kaela Võhmas

27. september 2021

Laupäeval, 25. septembril toimus 19. Ümber Võhma linna jooks ja samas ka 48. Lehola-Lembitu mängude  murdmaajooks. Rajale tormas kokku 63 väiksemat ja suuremat jooksusõpra.  Võistluse võitis kindlalt Keio Kits ajaga 15.59,0 ja naiste arvestuses Inga Kree tulemusega 20.04,1. Kiireim meie valla mees oli neljandana lõpetanud Mart Vingissar ajaga 18.50,1 Rain Kuresoo ja Enriko Kruuse ees. Rõõmu tegi, et stardis oli palju noori jooksjaid, kes kõik ka rõõmsalt naeratades lõpetasid.  Tüdrukute kiireima aja saavutas meie vallast vaid 8-aastane Liy-Ann Kiipus Olustverest tulemusega 25.33,0 ja kiireim poiss oli Sandor Järvsoo Mestkülast ajaga 20.03,3.  Vapralt läbis 5-kilomeetrise võistlusraja ka pisike 7-aastane Kirsili Paju. Küllap innustas publiku maruline toetus lõpuspurdil teda edaspidisekski. Piirkondade arvestuses võitis murdmajooksu Võhma, teise koha saavutas Kildu esindus ja kolmanda kohaga lõpetas võistluse Suure-Jaani. Neile järgnesid Olustvere, Aimla ja Kõpu võistkonnad. Suurim tänu suurepärase korralduse eest SK Võhma ägedale tiimile eesotsas Viljo Prantsuse ja Enno Rohelpuuga, Aino Viinapuule, Alari Adamsonile ja Liis Kuresoole! Õnnesoovid kõigile parimatele, aitäh igale osalejale, kaasaelajatele ning alati vastutulelikule Võhma Koolile! Jooksupäev jätkus kl 15 lastejooksuga, kus pisikesi lubas starti Kadi Rohelpuu. Kiidusõnad ka kõige pisematele jooksusõpradele!Tulemusi näed siin: https://my.raceresult.com/167647/results