Olustvere võttis Lehola-Lembitu mängudelt kaks esikohta

11. oktoober 2016

Pühapäeval, 09. oktoobril toimusid Sürgavere Spordihoones Lehola -Lembitu mängude raames kabeturniir ja naiste võrkpall. Võrkpallis oli küll võistlustules ainult kolm naiskonda, kuid mängud oli põnevad ja täis võitlust. Võitjana väljus emotsionaalsest võistlusest Olustvere, kes alistas mõlemad vastased – nii Aimla kui ka Kildu. Teise kohaga lõpetas Aimla ja kolmanda kohaga Kildu. Võitja võistkonnas mängisid kolm õde – Egle Pesti, Kirsi Pesti ja Katre Pesti.

Kabeturniiril võidutses samuti Olustvere. Meeste arvestuses võitis turniiri Hugo Hommik Põhjaka esindajana, teise kohaga lõpetas Olustvere esindaja Hillar Kuhi ja kolmanda kohaga Jüri Hansen. Naiste arvestuses ei suutnud keegi alistada vanameistrit Eha Seppa Olustvere esindajana, teise koha viis Põhja/Suure-Jaani noormängija Monis Brauer, kolmanda kohaga lõpetas turniiri Kildu esindaja Anu Raidma. Külade arvestuses võitis Olustvere, teise koha saavutas Põhjaka ja kolmanda koha napi ühepunktilise eduga Põhja/Suure-Jaani ees Kildu küla.

Lehola-Lembitu mängudel on jäänud veel võistelda 4 spordialal – sulgpallis, bowlingus, meeste võrkpallis ja mälumängus. Hetkel on tabeli liider Kildu küla 113 punktiga. Teise ja kolmanda koha peale käib kõva rebimine, sest hetkel on teisel kohal Olustvere 92 punktiga ja kolmandal kohal Sürgavere 90 punktiga. Õnnitleme alade võitjaid ja täname osavõtjaid! Suurimad tänud kõigile kohtunikele! Soovime mängude lõpuspurdiks edu ja võitlusvaimu!

Naiste võrkpalli tulemusi näed siit: https://noortekas.suure-jaani.ee/sport/lehola-lembitu-mangud/tulemused-2016/naiste-vorkpalli-tulemused-2016/

Kabe tulemusi näed siit: https://noortekas.suure-jaani.ee/sport/lehola-lembitu-mangud/tulemused-2016/kabe-tulemused-2016/

olustvere-vorkpallurid-2016-llm