Parimad bowlingus selgunud

20. november 2017

Pühapäeval, 19. novembril toimusid Viljandi bowlingusaalis Suure-Jaani valla meistrivõistlused ja Lehola-Lembitu mängud bowlingus. Osalejaid oli rekordarv ehk lausa 30. Võistlustulle läks kümme naist ja 20 meest. Mängiti 4 vooru. Võistlus oli tasavägine ja haarav. Meeste arvestuses läks tiitel Põhja Suure-Jaani esindajale Uno Varesele, kes nelja vooruga kogus 671 punkti. Teise koha saavutas Kildu esindaja Alo Järve, kes sai 618 punkti ja kolmanda kohaga lõpetas võistluse Aldo Umal  Vastemõisa esindajana 573 punktiga. Naiste arvestuses oli heas hoos Kildu esindaja Rita Valdstein, kes võistluse ka võitis 572 punktiga. Teise kohaga lõpetas Sürgavere esindaja Sirje Türk  557 punktiga ja kolmanda koha kindlustas endale Vastemõisa esindaja Gerli Tamm 443 punktiga.

Piirkondadest võitis bowlinguvõistluse  Kildu esindus Vastemõisa ja Sürgavere ees.

Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme parimaid!