Parimad lauatennises on selgunud

23. aprill 2017

Pühapäeval, 23. aprillil toimusid Suure-Jaani kooli võimlas Suure-Jaani valla meistrivõistlused lauatennises. Naistest tuli Suure-Jaani valla meistriks Jane Raudsepp, kes ei kaotanud ühtegi kohtumist. Teise kohaga lõpetas meistrivõistlused Jane Andrei ja kolmanda koha saavutas äsja Eesti meistrivõistlustel  veteranide arvestuses naispaarismängus Eesti meistriks tulnudmja segapaarismängus 2. kohaga lõpetanud Valve Sengbusch. Meeste finaalis said kokku kaks vana rivaali Ott Šeffer ja Sören Rothberg. Valla meistriks tuli Sören Rothberg , kes alistas Ott Šefferi tulemusega 3:1. Kolmanda koha heitluses oli Asser Auris Keesist kindlalt parem Kalev Sengbusch. Mehed heitlesid päev varem Eesti võistkondlikel MV üleminekumängudes pääsu eest esiliigasse, kuid sel aastal jäi see  eesmärk veel täitmata.

Samal võistluspäeval selgitati ka Lehola-Lembitu mängude parimad lauatennisistid 5 erinevas võistlusklassis. Naiste arvestuses võitis Jane Raudsepp Kildu külast, poiste arvestuses Timo Siim Lõuna Suure-Jaanist, naisveteranidest pani oma paremuse maksma Jane Andrei Vastemõisast, meeste arvestuses võitis Sören Rothberg Kildu külast ja meestveteranidest võidutses Kalev Sengbusch Kõidama piirkonnast. Piirkondade arvestuses võttis üldvõidu 121 punktiga Kildu küla, teise kohaga lõpetas 118 punktiga Kõidama piirkond ja tubli kolmanda koha saavutas Põhja Suure-Jaani esindus.

Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme parimaid mängijaid!