Põhja-Sakala meeskond on Viljandimaa hõbe saalijalgpallis

28. jaanuar 2019

26. jaanuaril toimusid Viljandi Spordihoones Viljandimaa saalijalgpalli meistrivõistlused. Meie valda oli esindamas kaks meeskonda – Põhja-Sakala ja Põhja-Sakala noored. Kokku osales maakonna meistrivõistlustel 9 võistkonda. Mõlemad võistkonnad pidasid tuliseid lahinguid alagruppides ja kohamängudel. Põhja-Sakala meeskonnal õnnestus mängida ennast finaali, kus pidime kahjuks vastu võtma 0:2 kaotuse meeskonnalt Rossa sõbrad. Põhja-Sakala noored mängisid suurepäraseid mänge ja näitasid kindlalt, et järelkasvu meil on. Meeskond pidi 5.-6. koha kohtumises tunnistama JK Fellini paremust. Turniir parimaks väravavahiks tunnistati Põhja-Sakala meeskonna puurivaht Allar Joandi.

Kiitus kõigile mängijatele ja suurele hulgale toetajatele, kes kohapeal kaasa elasid ning kõige suurem tänu treeneritele Sergei Vassiljevile ja Indrek Jegorovile!

Täpsema info turniir kohta leiad siit: http://jktulevik.ee/2019/01/28/saalijalgpalli-2019-aasta-meistrivoistlused-toid-uue-valitseja/?fbclid=IwAR17BkL9aHP8JlTFE3Y8bCqhsIdFUHphV46nXNDcpCFdw2UHyAH8Rdr-65k