Põhja-Sakala valla meistrid lauatennises on Asser-Auris Kees ja Jane Raudsepp

14. mai 2018

Laupäeval, 12.mail  toimunud võistlustel võis näha suurepärast lauatennist. Meeste arvestuses võitis võistluse Asser-Auris Kees, kes alistas finaalis väga tulises mängus Tarmo Sengbuschi. Pronskimängus alistas Kalev Sengbusch Timo Siimu. Naiste arvestuses saavutas meistritiitli Jane Raudsepp, hõbemedali sai Valve Sengbusch ja pronksi Jane Andrei. Lehola-lembitu mängude vanusegruppide võitjad olid: tüdrukute arvestuses Sandra Liir, naiste arvestuses Jane Raudsepp ja naisveteranide arvestuses Valve Sengbusch. Poiste arvestuses võitis Alari Adamson, meestest oli võitja Asser-Auris Kees ja meesveteranidest Tarmo Sengbusch.  Piirkondade arvestuses võitis lauatenniseturniiri Kildu esindus 119 punktiga, teise kohaga lõpetas Kõidama 89 punktiga ja kolmanda koha viis kodukülla Sürgavere esindus 86 punktiga. Õnnitleme parimaid ja täname osavõtjaid ning korraldajaid!