Projekt „Atraktiivsed võimalused meie noortele”

24. juuli 2018

Põhja-Sakala vallavalitsuse projekt „Atraktiivsed võimalused meie noortele” on saanud  toetuse PRIA LEADER-programmist Rohelise Jõemaa Koostöökogu meetmest 4.1.

Projektiga soovitakse mitmekesistada ja uuendada Suure-Jaani noortekeskuse vabaajaväljakute vahendeid, et korraldatavaid sündmusi ja igapäevaseid tegevusi rikastada ning propageerida värskes õhus viibimist.

Projekti raames ostetakse Suure-Jaani Noortekeskusele: 5 elektriautot, 6 ripptooli ja-kiike koos alustega,  2 õhkbatuuti, pea-ja käsimikrofon, liiklusmärgid liiklusväljakule ning väliürituste korraldamiseks lauad ja toolid.

Projekti tulemusena muutuvad Suure-Jaani noortekeskuse tegevused rohkem perekesksemaks, kaasates ühistegevustesse erinevaid vanusegruppe. Uute atraktiivsete  vahenditega saame noortekeskusesse kutsuda enam väikelapsi koos lapsevanematega. Uuel ja paremal tasemel on võimalik pakkuda lastele liikluskasvatust, samuti muutub välisündmuste korraldamine läbi uute helitehniliste vahendite  ja välimööbli soetuse efektiivsemaks ning kvaliteetsemaks.

Projektijuht: Marlen Silm