Rohelise Jõemaa VII suvemängud võitis Suure-Jaani vald

15. august 2017

Rohelise Jõemaa VII suvemängud, mille korraldajaks oli seekord Suure-Jaani vald, olid tänavu erakordselt tasavägised. Spordirahvas andis endast parima nii päikeses, vihmas kui ka äikeses – kui avamarsi ajal säras päike ja päeva jooksul tuli ka vihmahooge, siis pärast autasustamist võis ansambli Boomer saatel äikesetormis tantsida. Üheksast suvemängude kavas olnud alast läksid üldarvestusse 8 parema ala tulemused ning kokkuvõttes tuli Suure-Jaani vald juba kolmandat korda mängude üldvõitjaks. Meil õnnestus võita 9 spordimängude kavas olnud alast neli – kergejõustik, discgolf, teatevõistlus maal ja veel ning rattakross, üldarvestuses kogusime 111 punkti. Suure-Jaani esinduses oli sel aastal väga palju noori, kes koduvalla eest võistlesid, samuti said mitmed noored tähtsa rolli kohtunikuna. Kõik nad said oma ülesannetega suurepäraselt hakkama, mängud sujusid ladusalt ja osalejad jäid võistlusega väga rahule. Siirast rõõmu teeb ka see, et tõelised tippsportlased Kätlin Tõllasson ja Liisa Ehrberg tulid võistlema ja koduvalda toetama. Väga tublilt võistelnud Tori vald viis koju 2. koha karika, kogudes 103 punkti. Vaid kaks punkti vähem pälvis üldkokkuvõttes Türi vald ning 3. kohast omakorda vaid 1-punktine vahe jäi lahutama Paikuse valda. Aitäh kõigile sportlastele, korraldajatele, kohtunikele, pillimeestele ja vabatahtlikele abilistele – tänu Teile said teoks rõõmsad ja toredad spordimängud Suure-Jaanis!