Sariturniir sai väärikalt lõpetatud

13. veebruar 2017

Laupäeval, 11. veebruaril toimusid Sürgavere Spordihoones selle hooaja viimased pallilahingud. Naiskonnad mängisid omavahel veel kõik läbi kaks geimi 15 punktini ja meeskondadel olid jäänud pidada üksikud kohtumised. Naiste mängud kujunesid väga põnevateks ja iga punkti nimel tehti suuri pingutusi. Saarepeedi naiskond suutis võtta ühe geimi Suure-Jaani naiskonnalt ja kuna Suure-Jaani kaotas geimi Pärile seisult 12-7, siis kõik otsustas kohtumine Saarepeedi-Päri. Esimese geimi võitis kindlalt Päri naiskond, kelle poolehoidjad tegid saalis põrgulärmi. Teises geimis pani tõesti supermängu näidanud Saarepeedi naiskond asjad teistpidi käima ja võitis omakorda geimi kindlalt. Seega oli lõplik tabeliseis finaalivääriline – kolmel võistkonnal oli võrdselt 6 punkti. Võistluste peakorraldajal Arne Miilenil oli tõsist tööd, et punkte lugedes lõplik paremusjärjestus selgitada. Võitjaks tuli Suure-Jaani naiskond, kes tõesti peab tänama ka Saarepeedi võistkonda. Teise kohaga lõpetas Päri naiskond ja kolmanda kohaga Saarepeedi naiskond. Meeste üldtabelis enam muutusi ei tulnud. Kindlalt võitis sariturniiri Põltsamaa, teise koha saavutas Sanok ja kolmanda kohaga pidi leppima Sürgavere meeskond. Esiletõstmist väärib neljanda koha omanik Ruusi, kes näitas viimasel etapil, et nendega peab arvestama. Autasustamisele järgnes väike lõpupidu, kus muusikat tegi Kalev Saarva.

Võistlust toetas Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp.

Täname kõik võistkondi, õnnitleme võitjaid ja kiitus korraldajatele!