Sariturniiril võrkpallis jagus pinget lõpuni

29. veebruar 2016

Laupäeval, 27. veebruaril lõppes Sürgavere Spordihoones XVIII võrkpalli sariturniir meestele ja VII naistele.

Viie kuu jooksul oli võistlustules 10 meeskonda ja 5 naiskonda. Turniiri tase on iga aastaga ühtlustunud.

Kui naistest oli turniiri võidu enne viimast päeva kindlustanud Suure-Jaani naiskond, siis teise koha pärast käis kõva heitlus Saarepeedi ja Päri naiste vahel. Otsustava mängu võitis Päri ja saavutas turniiril teise koha. Kolmanda kohaga lõpetas Saarepeedi Tarvastu ja Imavere naiskonna ees.

Meeste turniir sai lõpplahenduse turniiri viimase mänguga, kus vastamisi olid Põltsamaa ja Sanoki meeskonnad. Mängu võitis Põltsamaa meeskond 2:0, see tulemus kindlustas  turniiril esikoha Sürgavere  meeskonnale. Teise kohaga lõpetas Sanok ja kolmanda koha saavutas Põltsamaa meeskond.

Turniir oli igati sportlik ja võistluslik.

Täname kõiki osalejaid, võistkondi ja võistluse korraldajat Arne Miilenit.