Selgusid valla parimad külad ja meistrid bowlingus!

16. november 2015

Pühapäeval, 15. novembril toimusid Suure-Jaani valla meistrivõistlused bowlingus Viljandis Fire Starter bowlingusaalis. Ühtlasi selgitati parimad  külad Lehola-Lembitu mängude raames. Bowlinguturniir osutus põnevaks nii individuaalselt kui ka külade arvestuses. Suure-Jaani valla meistriks naiste arvestuses tuli Sirje Türk 548 punktiga, teise kohaga lõpetas Rita Valdstein 483 punktiga ja sel korral pidi leppima kolmanda kohaga Ly Uuetoa 474 punktiga. Meeste arvestuses tuli meistriks ülekaalukalt Uno Vares 741 punktiga, teise kohaga lõpetas Alo Järve 607 punktiga ja kolmanda koha saavutas Aldo Umal 597 punktiga. Lehola-Lembitu mängude raames, kus üldtabelisse läheb parima naise ja mehe summeeritud tulemus, oli heitlus ülipõnev. Esimest ja teist kohta jäid võrdsete punktidega jagama Kildu ja Põhja Suure-Jaani. Kolmanda koha saavutas Vastemõisa ühepunktilise eduga Sürgavere ees, nemad omakorda võitsid Olustveret 1 punktiga. Soovime valla meistritele ja parimatele küadele palju õnne ning täname võistluse korraldamise eest Ly Uuetoad ja peakohtunikku Uno Varest! Tulemusi näed siin: https://noortekas.suure-jaani.ee/sport/lehola-lembitu-mangud/tulemused-2015/bowling-2015/