Septembris alustavad uued noorteprojektid

10. september 2013

Uus hooaeg toob jälle huvitavaid tegevusi Suure-Jaani valla noortele. Septembris alustatakse Viljandi Maavalitsuse ja Suure-Jaani Vallavalitsuse poolt rahastatud projektidega, kus saavad osaleda meie noored kõikidest valla  piirkondadest.

Suure-Jaani Noortekeskus viib juba kolmandat hooaega läbi projekti „Koos on kergem“, mille eesmärgiks on kokku tuua noored meie valla erinevatest piirkondadest. Sellel aastal on projekti raames võimalus osaleda seikluslikul disc-golfi õppepäeval, pidada maha põnev lahing Tallinnas Megazone’s ja külastada küberkino ning arutleda maailmakohvikus noori puudutavatel olulistel teemadel.

Paala Noortekeskus  viib läbi projekti „Meisterdame nutikalt“, mille eesmärgiks on arendada noortes loovust ning õpetada materjale ja vahendeid taaskasutama. Noorte algatusel ja juhendaja abiga on kavas õppida erinevate piltide, pildiraamide meisterdamist, teeme salvrätitehnikas esemeid, Cernitist ehteid, erinevaid ja lihtsaid paelu, klaasvitraaže, siidimaali, klaasist sulatatud ehteid, portselanimaali jms.

Vastemõisa Noortekeskuses saavad noored osaleda sellel aastal projektis „Õpime läbi kogemuste“. Kõigil osalejatel on võimalik treenida sportlikku vaimu seiklusradadel ronides, arendada loodusteadmisi Otepääl, tutvuda instruktori ametiga, treenida mälu, oskusi, kiirust ja osavust mängudeturniiridel ning harjutada kätt bowlinguradadel.

 Projektides on võimalik osaleda kõikidel meie valla noortel – jälgige reklaami ja olge aktiivsed registreerima ja osalema.