Suure-Jaani CUP nooleviskes tõi koduvalda kolm tiitlit

7. jaanuar 2018

Reedel, 5. jaanuaril kogunes Vanaõue Puhkekeskusesse Eesti nooleviske paremik. Võistlusel osales 10 naist ja 43 meest. Reede õhtul alustati võistlust loositud paaridega. Koduvalda tuli sellelt võistluselt kohe esikoht. Meie valla mees Andrus Mägi, kelle jaoks oli tegu esimese nooleviske suurvõistlusega, võitis võistluse koos Andres Paaliga Tallinnast. Teise koha saavutasid tallinlased Tõnu Adamson ja Toomas Pässa ning kolmanda kohaga lõpetasid võistluse Ken Koemets Paidest  ja Jan Kapaun Tallinnast. Laupäeval toimunud singlites võidutses meie valla mees Meelis Aule. Talle järgnesid tallinlased Rando Kadopa ning kolmandat kohta jagavad Andres Paal  ja Erki Selling. Neist viimane on ühtlasi Eesti nooleliidu president. Naiste arvestuses läks esikoht Türi võistlejale Maie Bernhardtile, hõbedase koha viis Koeru Marianne Kind ja kolmandat kohta jagasid meie valla võistleja Tiina Aule ja Eve Jalakas Tallinnast.

Meie vallast olid veel võistlustules Anu Ibrus, kes jäi jagama 5.-8. kohta ning meestest Andres Ibrus ja Andrus Mägi kes jagasid 17.-32. kohta.

Kuues Suure-Jaani CUP andis osalejatele väärtuslikke reitingupunkte ja oli heaks sissejuhatuseks dartsiaastale ja 3. veebruaril toimuvatele III Eesti meistrivõistlustele.

Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki osalejaid! Suurimad tänud võistluste korraldajatele – Anu ja Andres Ibrusele ja Tiina ning Meelis Aulele.

  

Suure-Jaani CUP nooleviskes osalejad ja loositud paarides võistluse parimad

    

Võistluse parimad naised ja mehed. Võistluse üldvõitjad Meelis Aule Suure-Jaanist ja Maie Bernhardt Türilt