Suure-Jaani CUP nooleviskes tõi koduvalda kulla ja pronksi

7. jaanuar 2019

Reedel, 4. jaanuaril kogunes Vanaõue Puhkekeskusesse Eesti nooleviske paremik. Võistlusel osales 11 naist ja 52 meest, tegu on Eesti meistrivõistlustest tähtsuselt järgmise võistlusega dartsihulilistele. Võistlust alustati loositud paaridega, kus meie nooleviskajad seekord esikolmikusse ei jõudnud. Esikoha said Vilmar Juro ja Andres Käsper Tallinnast,  teisena lõpetasid Jan Kapaun ja Tiit Haidak samuti Tallinnast ning kolmandana Saaremaa mees Mati Leis koos Voldemar Arderiga Tallinnast. Laupäeval toimunud singlites võidutses teist aastat järjest tihedas konkurentsis meie valla mees Meelis Aule. Talle järgnesid Nikolai Harin Paidest, Tõnu Adamson ja Erol Tali Tallinnast. Naiste arvestuses läks esikoht samuti teist korda järjest Türi võistlejale Maie Bernhardtile, hõbedase koha viis samuti Türile Mirell Malken ja kolmandat kohta jagasid meie valla võistleja Tiina Aule ja Triin Timmermann Tallinnast.

Seitsmes Suure-Jaani CUP andis osalejatele väärtuslikke reitingupunkte ja oli heaks sissejuhatuseks dartsiaastale ja peatselt toimuvatele Eesti meistrivõistlustele.

Õnnitleme võitjaid ja täname kõiki osalejaid! Suurimad tänud võistluste korraldajatele – Anu ja Andres Ibrusele ning headele koostööpartneritele Vanaõue Puhkekeskus ning Madise Mesi! See võistlus märgib omavalitsuse, ettevõtjate ja tublide ettevõtlike spordientusiastide head ning tulemuslikku koostööd.

Tulemused leitavad siit: https://www.moobel1.ee/telekalauad/telekalaud-pe32.html