Suure-Jaani vald tunnustas parimaid

21. märts 2016

Suure-Jaani vald kutsus 15. korda kokku sportlased, treenerid, spordiürituste korraldajad ja toetajad, et võtta kokku spordiaasta 2015.

Tunnustati koolide parimaid, noorsportlasi, parimaid valla sportlasi, spordiveterane, treenereid, abistajaid ja toetajaid.

Hea meel on tõdeda, et 300-kohaline saal oli rahvast täis ja inimesed tunnevad huvi oma valla sportlaste vastu. Eelkõige tegi rõõmu, et nominendid olid pea sada protsenti kohal.

Meeleolukat õhtut juhtisid Aino Viinapuu ja Umas Vaino. Ürituse avas luuletusega 1. klassi õpilane Mattias Sereda.  Vahepalad olid Suure-Jaani noortekeskuse tantsutüdrukute ning lõõtsameeste Ain ja Ainar Arula poolt. Suure spordipeo õnnestumisele aitasid helindamise ning suurepärase pildi- ja videograafikaga kaasa Veiko Sepp ja Marko Reimann. Pärast autasude üleandmist esines kuulajaile Jüri Pootsmann saatebändiga. Traditsiooniliselt lõppes suur spordipidu ühise tordisöömisega. Täname kõiki valla spordielu edendajaid ning ürituse korraldamist toetanud ettevõtteid

Pilte näete siin: https://noortekas.suure-jaani.ee/sport/pildipank/spordipidu-2016-galerii/

spordisõbrad kiidavad