Suure-Jaani valla lauatennise meistrid ja Lehola-Lembitu mängude võitjad selgunud

28. aprill 2014

Laupäeval, 26. aprillil 2014 selgitati Suure-Jaani Gümnaasiumi võimlas välja Suure-Jaani valla lauatennise meistrid ja Lehola- Lembitu mängude võitjad.
Suure-Jaani valla meistriks krooniti naistest Getter Eltermaa, teise koha saavutas Valve Sengbusch ja kolmanda koha Jane Andrei. Meeste arvestuses
oli võidukas Ott Šeffer, kes finaalkohtumises alistas Sören Rothbergi. Kolmanda koha heitluses tuli Heiko Kraaneril tunnistada Kalev Senbuschi paremust.
Eraldi autasustati meistrivõistluste meistrimedaliga parimat naisveterani – Valve Sengbusch, parim meesveteran oli Kalev Sengbusch ja parim noormees Asser-Auris Kees, noorim osavõtja Kuldar -Maano Umal.
Lehola – Lembitu mängude arvestuses alustasid edukalt eelmise aasta parimad külad. Esimest teist kohta jäid jagama Kildu ja Kõidama küla, kes teenisid tabelisse maksimumpunktid.
Kolmandat ja neljandat kohta jäid jagama Lõuna-Suure-Jaani ja Vastemõisa. Seega algasid Lehola-lembitu mängud ülipõnevalt. Suure-Jaani vallavalitsus tänab kõik osalejaid, korraldajaid ja