Suure-Jaani valla meistrivõistlused males 2015

26. märts 2015

Eile jõudsid lõpule Suure-Jaani valla meistrivõistlused tava, – kiir- ja välkmales.
Kuue kuu jooksul peeti tohutult palju malelahinguid ning tänaseks on parimad selgunud. Edukamaks maletajaks osutus Jüri Hansen, kelle õnnestus võita nii tava- kui ka kiirmale turniir.
Hea arenguhüppe on teinud Jüri Soolo, kes on valla meister välkmales ja saavutas III koha kiirmales. Hillar Kuhi saavutas kaks II kohta – kiirmales ja tavamales.
Tavamales saavutas kolmanda koha Jaak Ibrus ja välkmales Tarmo Sukk. Parim noor maletaja oli Margus Jaansoo.
Võistluste pidulik lõpetamine ja autasustamine toimub 01. aprill kell 18.00 kohvikus Arturi Juures.
Suure-Jaani vallavalitsus õnnitleb kõiki võitjaid, tänab osalejaid ning avaldab suurimat tänu võistluste korraldajale Jüri Hansenile!