Suure-Jaani valla noorte lahtised kiirmalemeistrivõistlused lõppenud

19. märts 2017

Neljapäeval, 9. märtsil jõuti Suure-Jaani noortekeskuses finaali 10 voorust koosnenud Suure-Jaani valla noorte kiirmalemeistrivõistlustega. Kokku osales võistlusel 30 noort maletajat. Suuremaks kohtade jagamiseks läks Lahmuse kooli ja Viljandi Huvikooli noorte maletajate vahel. Kümnest voorust läks arvesse seitse.

Võistluse võitis Lahmuse kooli poiss Martin Allese 175 punktiga, teise koha sai Viljandi Huvikooli õpilane Villem Mändmaa 155 punktiga, kolmanda koha saavutas Michal Tarakanov 149 punktiga, neljandana lõpetas võistluse Jan Kaasik 146 punktiga. Mõlemad posid esindasid Lahmuse kooli. Viiendana lõpetas võistluse Antonio Ibrus 133 punktiga ja kuuenda koha sai parim tüdruk Maarja Kährik 121,5 punktiga.

1.-3. klassi arvestuses võitis võistluse Lahmuse poiss Aleksander Kõrts 106 punktiga, teise koha saavutas Viljandi poiss Aksel Aavik 103,5 punktiga ja kolmanda kohaga lõpetas Kevin Õismets 87 punktiga. Tüdrukute arvestuses võitis turniiri Maarja Kährik 125 punktiga, teise kohaga lõpetas Elis Allev 110,5 puntiga. Kolmanda koha saavutas Anne Marie Õmblus 80 punktiga.

Suure-Jaani noortest lõpetas parima kohaga Henry Tikut 80 punktiga.

Täname kõiki osalejaid. Õnnitleme võijaid ja täname laste treenereid ning korraldajat Jüri Hansenit!