Suusavõistluse võitis Aimla Kildu ja Sürgavere ees

6. märts 2016

Pühapäeval, 6. märtsil toimunud Lehola-Lembitu mängude suusavõistlus Tääksis oli igati põnev ja võistluslik. Kiitus kõigile 36le vallaelanikule, kes rajal endast parima andsid! Individuaaldistantsidel saavutasid eri vanuseklassides esikoha Margit Murumägi, Birgit Murumägi, Piret Pärl, Eve Rink, Jakob Univer, Kermo Randmäe, Alo Järve ja Toomas Salumäe. Esikolmik sai lisaks medalile ja diplomile ka Aivar Paasi poolt välja pandud auhinnad, milleks oli erinevate koondiste suusavarustus. Teatevõistluses osales kuus võistkonda ja parima aja sõitis välja Aimla I võistkond Sürgavere ja Kildu ees. Üldkokkuvõttes ei edestanud keegi Aimla piirkonda, kellele järgnesid Kildu ja Sürgavere esindused.

Suur tänu rajameistrile Margus Mikkorile ja kohtunikebrigaadile ning loomulikult ka ilmataadile, sest üle mitme aasta õnnestus tänavu Lehola-Lembitu mängudel mõlematel talialadel heades ilmaoludes võistelda!

Tulemusi näed siin: https://noortekas.suure-jaani.ee/sport/lehola-lembitu-mangud/tulemused-2016/lehola-lembitu-mangude-suusaprotkoll-2016/

tetasuusa autasustamine 2016

Teatesuusatamise parimad: Aimla, Sürgavere ja Kildu võistkonnad medalisäras!