Uhked saavutused kergejõustikus!

28. jaanuar 2019

TV 10 Olümpiastarti II etapil Lasnamäe Spordihallis saavutas Kristel Kösler tüdrukute vanemas vanuserühmas 60 m tõkkejooksus III koha uue isikliku rekordiga 9,62 sekundit.

Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas Anett Joandi kõrgushüppes 12. koha 30 võistleja hulgas tulemusega 1.53. Vahed olid üliväikesed ning treener Pille-Riin Sepa hinnangul ei ole parimad enam sugugi püüdmatus kauguses.

Eesti U16 meistrivõistlustel saavutas Kristel Kösler 60 m tõkkejooksus 8. koha ajaga 9,70. A-finaalist jäi ta esimesena välja, B-finaali lõpetas teise ajaga. Kristel jooksis Viljandi Sakala Kergejõustikuseltsi koosseisus ka teatejooksus 4×200 m, kus saavutati tugev 5. koht ajaga 1.52,80.

Õnnesoovid Anettile ja Kristelile ning  treener Pille-Riin Sepale. Soovime noortele  jaksu treeningutel!