Viljandi maakonna valdade meistrivõistlused võrkpallis olid võitluslikud

25. aprill 2016

Suure-Jaani vald on igal aastal kokku kutsunud Viljandi maakonna valdade võrkpalliesindused, et selgitada meistrid ka valdade hulgas. Sel aastal osales viis naiskonda ja kuus meeskonda. Kolmel õhtul Sürgavere spordihoones peetud mängud olid võitluslikud ja täis emotsioone. Saalis valitses mõnus võistluspinge ja mängijad jätsid väljakule endast kõik. Oli piisavalt emotsioone ja võidurõõmu. Naiste arvestuses pani ennast maksma Viljandi valla II naiskond, kes saavutas valdade meistritiitli, teise kohaga lõpetas meie valla esindus ja kolmanda koha karika võitles südika mänguga endale Abja/Halliste naiskond. Neljanda kohaga lõpetas Viljandi I naiskond ja viienda kohaga Tarvastu esindus. Meeste turniiril saavutas võitjakarika Viljandi valla meeskond, kes finaalmängus alistas meie valla esinduse. Pronksiheitluses olid vastamisi Kõpu ja Suure-Jaani valla II meeskond. Mäng oli tõeliselt tuline, võitjana väljus Kõpu meeskond. Viienda kohaga lõpetas Tarvastu meeskond, kellel kohamängus õnnestus võita Halliste meeskonda. Meeleolu lõpetamisel andis usku, et kohtume ka 2017. a spordisaalis valdade võrkpalli meistrivõistlustel. Õnnitleme võitjaid ja täname sportlasi, kes esindasid meie valda väärikalt!