Võhmas selgusid Viljandi maakonna meistrid lauatennises

24. veebruar 2019

Laupäeval, 23. veebruaril rassisid Viljandimaa lauatennisistid 7 tundi, et selgitada välja maakonna parimad. Kõige osalejaterohkem oli meesüksikmäng, kus võistlustules oli kokku 29 võistlejat. Maakonna meistriks krooniti Rainer Valo, kes väga tulises finaalis alistas Kert Villemsi tulemusega 3:2. Pronksmedali saavutas Märt Särg. Naiste üksikmängus tuli maakonna meistriks Kerli Kislõi, teise koha saavutas Viktoria Kirpu ja kolmanda koha Marianne Pedak. Meespaarismängus võidutsesid Rainer Valo ja Kert Villems, kes alistasid finaalis Inno Kiilaspea ja Rivo Saaremäe. Kolmanda kohaga pidid leppima Gert Vares ja Jaanus Allikoja. Naispaarismängus võitlesid hea mänguga endile kuldsed medalid Marianne Pedak ja Nora Rebane. Teise koha saavutasid Viktoria Kirpu ja Valve Sengbusch, pronksmedalid pälvisid Kätriin Kärme ja Kerli Kislõi. Päeva viimasel alal segapaarismängus võidutsesid Kert Villems ja Marianne Pedak, kes finaalis alistasid Märt Särgi ja Kerli Kislõi. Kolmanda koha saavutasid Rainer Valo ja Viktoria Kirpu. Lisaks medalitele toetas auhindadega võistlust AS Largo ja meistritele pani priipääsmed vastvalminud Tervisekotta välja Põhja-Sakala Vallavalitsus.
Täname kõiki Põhja-Sakala valla sportlasi, kes väärikalt esindasid meie valda! Meie sportlaste saagiks jäi seekord kaks kulda, kaks hõbedat ja 1 pronksmedal. Suurimad tänud võistluste peakohtunikule Aleksandr Kirpule ja korraldajale Reino Rassile!